KontaktSirla 
CEO & kuraator
sirla@2ss.ee

Sirla on läbi ja lõhki imbunud tänavakunstist - kui ta ise mõne seina peale parajasti ei joonista, siis sõidab ta ringi kaubikusse ehitatud kleepsunäitusega või sebib ägedaid välismaa tänavakunstnikke Tartusse Stencibility festivalile. Talle meeldib kaoses ilu näha, status quo’s kahelda ja üleüldse piire ületada, kas siis hea maitse omi või riikidevahelisi. 


Stina Leek
kunstiline juht & kuraator
ajuokse@gmail.com

Stina suurim kirg on maa-aluse kogukonna kasvatamine ning seda armastust on näha ka tema loodud ajuokse tegevuses. Iga saadud võimalusega veab ta endaga kaasa ajuokse kunstnikke, et loominguline elu oleks kõigi jaoks natukenegi lihtsam, ning sama masterplan-i jätkab ta ka ÄSSa tiimiliikmena. Võib-olla ongi täiega imelik. Aga võib-olla on täiega lahe. 


Agnes Arumetsa
sotsiaalmeedia haldaja & kuraator
agnes@2ss.ee

Agnes on ÄSSa kõige noorem sõdalane, kuid ei jää sugugi sellega teistele alla. Agnes ei piira oma kunstilist valikut ühegi kindla kriteeriumiga ja on kõikideks pakkumisteks avatud, nii et kui sul on mõni äss idee, siis anname minna! Samuti võib loota, et tema trükikampaaniate hulgast leiab töid, mis on seni silma paistnud vaid tänavapildis (haha sakc my dikc).MTÜ Tartu Meemiloome Instituut

Salme 18, Tartu
+372 58123417